.

.

Тибет Свила Вез,Советски лидер Сталин,големиот човек на комунизмот Thangka сликарство статуа Мурали на семејството ѕидни декорации

Тибет Свила Вез,Советски лидер Сталин,големиот човек на комунизмот Thangka сликарство статуа Мурали на семејството

DEN 411.00
DEN 527.52
-22 %
Од стока


Големина
Висина 24 инчи . Ширина 16 инчен
Тежина 0.5 КГвклучени тежината на материјали за пакување

Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
Свила
Стил:
Класичен
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Укината
Вез Метод:
Целосна Везови
R

Додатоци на производи