.

.

Целосна,Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство камион Колекции,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,almaznaya,Везана,Занаети,Божиќ,подароци

Целосна,Дијамант Вез,5D,Дијамант Сликарство камион Колекции,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,almaznaya,Везана,Занаети,Божиќ,подароци

DEN 230.00
DEN 333.12
-31 %
Од стока

Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Но купувачот треба плати се врати превозот. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !

. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. не квалитет проблем).
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Време на испорака
1. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Доволно смола дијаманти. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. На богати бои и живописни ефект целосно ќе ги задоволи условот за личен интерес, собирање, подароци, DIY, или се користи како виш куќа декорација. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinning светлината. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Agassi 's смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се потребни во секакви услови.Целосна,Дијамант Вез,5 D,Дијамант Сликарство камион Колекции,Крстот Бод,3 D Дијамант Мозаик,almaznaya,Везана,Занаети,Божиќ,подароци Големина : 30x40cm,40x50cm,45x60cm,50x65cm,53x70cm 60x80cm,
DIY Дијамант Сликарство
Материјал
Памук и смола дијамант
Ставки вклучени
1. Затоа, Agassi одлучи toadd 20% повеќе дијаманти за секоја торба за да се направи се за можноста на дефицит прашање, како и некои неочекувани околности како операција грешки во DIY. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Нашата продавница користите квадратни смола дијамант како суровина и имаме две дијамант стилови : девет работ и тринаесет-раб.
Обичај фото
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние може да се направи сопствен фото отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник.
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да направите сопствена фотографија, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика За ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.
Пад На Превозот
Имаме Најдобар Квалитет, Добра Услуга Добра Цена - Бренд име : KUFWKEY Дијамант Сликарство -Функција : плоштадот дијамант сликарство -Материјал : 2,5 mm плоштадот Смола Дијамант -Боја Количина : 30-45 Бои -Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок -За воена Вежба : 100% Целосна Вежба -За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка -Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори -Пакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алатки За дијамант количина : со 20%~30% повеќе квантитет на дијамант, апсолутна доволно достапни Големини : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1.

Големина:
25x30cm, 20x25cm, 30x40cm, 40x50cm, 45x60cm, 50x65cm, 60x80cm, 55x70cm
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
customzied:
кориснички прифати
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија,Дома декор
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
Име на производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Големина:
30x40cm,40x50cm,45x60cm,50x65cm,53x70cm 60x80cm,65x90cm
R

Додатоци на производи