.

.

7pcs Мулти Функција Крива Владетел Цртање Линија Директно Шиење Облека Дизајн Владетели За Дизајнери Казанџии Модел Правење Mayitr

7pcs Мулти Функција Крива Владетел Цртање Линија Директно Шиење Облека Дизајн Владетели За Дизајнери Казанџии

DEN 718.00
DEN 1025.76
-30 %
Од стока


HW0001975
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : пластика
Копчето владетел големина : прибл. 210*135mm
Сечење владетел големина : прибл. 455*120mm
Директно владетел големина : прибл. 550*50mm
Арм ракав владетел големина : прибл. 610*55мм
3250 крива владетел големина : прибл. 520*125mm
3231 крива владетел големина : прибл. 350*106mm
Функција :
Еден од најчесто се користи професионална облека крива нозе.
Вграден-во размер дизајн за не е лесно да се носат надвор и да се измери јасно според вашата потреба.
Мулти-стил и мултифункционален владетели за остварување DIY проекти.
Добра цврстина, јасно.
Издржливи во употреба.
Погоден за модни дизајнери, казанџии, мода студент, моделот на одлуки и сл.
Пакет се вклучени :
1 сет x Крива Владетел
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3cm грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Тип:
владетелот
Бренд Име:
Mayitr
Материјал:
Пластични
Употреба:
моделот на одлуки
R

Додатоци на производи