.

.

Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Зелена Трева Градина Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот Подарок

Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Зелена Трева Градина Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство

DEN 233.00
DEN 338.40
-31 %
Од стока

A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Доволно смола дијаманти. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
Време на испорака
1. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !

. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување.Полн Плоштад Дијамант 5 D DIY Дијамант Сликарство "Зелена Трева Градина" Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот Подарок Големина : 30x40cm,40x50cm,45x60cm,50x65cm,55x70cm 60x80cm,
DIY Дијамант Сликарство
Материјал
Памук и смола дијамант
Ставки вклучени
1. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinning светлината. Но купувачот треба плати се врати превозот. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Доволно смола дијаманти.
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да направите сопствена фотографија, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика За ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла на stereophotograph и луксуз, совршено се изразува со нов стил смола дијамант, стои за вашиот домот вкус за куќа декорација! Смола дијамант е произведен од страна на само неколку производители.
Обичај фото
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние може да се направи сопствен фото отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. Agassi 's смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се потребни во секакви услови. не квалитет проблем). Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. Затоа, Agassi одлучи toadd 20% повеќе дијаманти за секоја торба за да се направи се за можноста на дефицит прашање, како и некои неочекувани околности како операција грешки во DIY. На богати бои и живописни ефект целосно ќе ги задоволи условот за личен интерес, собирање, подароци, DIY, или се користи како виш куќа декорација.

Големина:
25x30cm, 20x25cm, 30x40cm, 40x50cm, 45x60cm, 50x65cm, 60x80cm, 55x70cm
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
customzied:
кориснички прифати
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија,Дома декор
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
Име на производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Големина:
30x40cm,40x50cm,45x60cm,50x65cm,55x70cm 60x80cm,65x90cm
R

Додатоци на производи