.

.

Домашните Машина За Шиење Делови Presser Нога Darning Нога Пејач #55417

Домашните Машина За Шиење Делови Presser Нога Darning Нога Пејач 55417

DEN 57.60
Од стока


Домашните Машина За Шиење Делови Presser Нога Darning Нога Пејач #55417
Опис : Ова darning нога се користи за слободни рака везови и quilting (stippling).
Компатибилен со Пејачот Машина за Шиење Модели :
1, 1100, 1105, 1107, 1116, 1120, 1130, 1525, 1732, 2250, 2259, 2263, 2302, 2303, 2304, 2315, 2330, 2440, 2502, 2503, 2504, 2515, 2517, 2530, 2623, 2638, 3116, 3709, 3722, 3750, 3800, 3810, 3812, 3820, 3822, 3825, 3860, 3270, 3314, 3317, 3343, 4411 Тешки, 4228, 4528, 4830, 5017, 5028, 5040, 5050, 5417 C, 5430, 5430 C, 5705, 5710, 57815, 57817, 57820, 57825, 5802, 5805, 5806, 5808, 5810, 5812, 5814, 5816, 5817, 5818, 5820, 5825, 5828, 5830, 5838, 6038, 6100, 6102, 6104, 6105, 6106, 6110, 6120, 6130, 6136, 6146, 6152, 6156, 6174, 6184, 6210, 6211, 6212, 6214, 6215, 6217, 6221, 6510, 6550, 7136, 7146, 7184, 7186, 7211, 7212, 7300, 7312, 7330, 7360, 7380, 7422, 7424, 7426, 7430, 7436, 7442, 7444, 7460, 7462, 7463, 7464, 7465, 7466, 7467, 7468, 7469, 7470, 8280, 8763, 8770, 8780, 9910, 9920, 9940, CE100, CE150, CE200, CE250, CE350, CG500, CG550, CG590, CM17, FM17, FM22, HD102, HD105, HD110 и SM14.
Компатибилен со Бела Машина за Шиење Модели :
3100 & 006016008
Ние снабдување со толку многу домашни машина за шиење делови за целиот свет, со добар квалитет и конкурентна цена.
Сите други intrest, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ЗА ПРЕВОЗОТ
Ако купите многу предмети(повеќе од 5), се чувствуваат слободни да не контактирате за да им даде попуст на пратката
ако купите 1kg ,повеќе од 100можете да изберете брод од страна на fedex,DHL и ЕМС
тоа е многу безбедно и брзо од кина пост,и може да следење
1kg до Бразил и Русија со ЕМС цена 45kg на велика БРИТАНИЈА и САД, Канада, Шпанија цена 35usd
Од 21kgr. во САД од страна на FEDEX чини само 138 ДОЛАРИ
ако можете да купите повеќе од 2000ние може да ви даде половина цена на сите наши производи
многу од ebay продавница купите од нашата компанија,ние сме на врвот снабдувач на sparts на светот
и ние исто така нудиме да пејач и брат компанија во различни countrys

R

Додатоци на производи