.

.

отворете рамка 19 инчи pc индустриски компјутер со додатоци Qual-core Intel Celeron J1900 2G

отворете рамка 19 инчи pc индустриски компјутер со додатоци Qual-core Intel Celeron J1900 2G

DEN 24000.00
Од стока


Опис На Производот
Advanrage :
1. Fanless систем за ладење.
2. Qual-core Инте l Celeron J1900 2 Ghz
3. Вграден-во 802.11 a/b/g/n/ac Безжична LAN+ Сини Заб
4. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
5.2 GB DDR3 L Одборот RAM меморија
6.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
Спецификација :
Модел
TPC-190 C
големина на екранот
AUO 19 инчи
Приказна површина
382.7*307.3 mm
Резолуција
1280*1024
Екран на допир панел
AMT екран на Допир панел на отпор
Chipest
Intel Bay Трага голема брзина индустриски тип
ПРОЦЕСОРОТ
Qual-core Инте l Celeron J1900 2 Ghz
RAM меморија
DDR3 2 Gb MAX 8 Gb
SSD
SSD 32 GB
Систем
Windows XP/win7 /win8/linux
LAN
1*RJ45 Intel RTL8111 C 1000 Mbps
USB 2.0
4
Сериски Порти
2x COM(2x Rs232)
VGA
1
HDMI
1
Микрофон Влез/излез
1 (изборен)
Безжична 3 G/WIFI
1 (изборен)
Оперативен Влажност
5 ~ 90% (не-Кондензирање)
Оперативен Temp
-20 ~ +70°C
Складирање Temp
-40~ +80°C
Боја
црна/siver
Моќност
100 V-240 V AC
Адаптер
12 V DC
Тежина
Гаранција
Сертификати
6 кг КГ/set
12 месец
CE,FCC,ROHS
Нарачка Информации :
Дел No :
TPC-190 C
Опис :
19" 450 cd/m2 1280*1024 HD fanless панел КОМПЈУТЕР со Qual-core Инте l Celeron J1900 2 Ghz
quad - core 1.8 GHz, Resistive touch screen, on-board 2 GB DDR3 L RAM меморија
Пакување Листа :
1 x CD Возачот
1 x 60 W Адаптер ;Текст : 100 VAC~240 VAC, 47-63 Hz , Излез : 12 VDC,5;
4 x на Монтирање на Комплет
ПОВЕЌЕ СЛИКИ :
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Тип:
Вградливи
Резолуција :
1280*1024
Chipest :
Intel Bay Трага голема брзина индустриски тип
ПРОЦЕСОРОТ :
Qual-core Intel Celeron J1900 2G
RAM меморија :
DDR3 2Gb MAX 8Gb
SSD :
SSD 32GB
систем:
Windows XP/win7 /win8/linux
Боја :
Siver или црна
Оперативен Temp:
-20 ~ +70°C
Работа Темп:
-40 ~ +80°C
Сертификација :
CE FCC Rohs
R

Додатоци на производи