.

.

3мм x 200mm Само Заклучување Најлон Кабел Врски Тешки Индустриски Жица Поштенски Врски Сина 1000pcs

3мм x 200mm Само Заклучување Најлон Кабел Врски Тешки Индустриски Жица Поштенски Врски Сина 1000pcs

DEN 576.00
Од стока

Земја на Производство : КИНА; Материјали : Најлон Нето Тежина : 550g; Пакет Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Кабел Вратоврска Главната Боја : Сина Димензии(Прибл.) : 3мм X 200mm/0.11"X 7.87"(W*L) Работна Температура : -40 C ~ +80 C
Опис :
100pcs најлон кабли да ги чувате вашите предмети задолжителни и организирани. Со авто-заклучување заби, лесен за употреба.
Отпорни на киселина, отпорност; добра изолација и издржливи.
Употреба :
Вас излизгајте го посочи крајот во дупка и се повлече на неа се тесни.
Ако сакате да го изгубат тоа, само го користите вашиот прст ноктите да притиснете надолу на парче пластика во дупка и се повлече дресот надвор во исто време.
Користи широко се занимаваат внатрешни работи поврзување на жица на ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, апарати за дома, светилка оркестарот, електрични играчка,итн.
Користи широко се занимаваат внатрешни работи поврзување на жица на ТЕЛЕВИЗОР, компјутер, апарати за дома, светилка оркестарот, електрични играчка,итн.
Исто така се користи за одредување на цевки на механички машина или други работи.
Забелешка : не се отворени додека не се подготвени за употреба.

R

Додатоци на производи