.

.

Нов Прирачник за Рака Серпентина Ликвидација Машина Winder NZ-5 Двојна Цел Прирачник Серпентина Winder

Нов Прирачник за Рака Серпентина Ликвидација Машина Winder NZ-5 Двојна Цел Прирачник Серпентина Winder

DEN 603.00
DEN 634.56
-5 %
Од стока


Нов Прирачник За Рака Серпентина Ликвидација Машина
Winder NZ-5 Двојна Цел Прирачник Серпентина Winder
Напомена :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
фотографијата покажува :
Describtion :
Рака ликвидација машина серија
Оваа серија на рака ликвидација машина прифаќа опрема за пренос, покажувач или електронски пребројување на гласовите. Тоа може да се користи за прирачник за ликвидација на голем број на мали серпентина и ликвидација различни калеми лента.
NZ-5 тип рака електрична двојна намена и пребројување на гласовите и ликвидација машина
Може да серпентина околу максимален дијаметар од 150mm
Околу максимална серпентина ширина : 100mm
Грофот спектар 0-5000 прстен

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
NZ-5
is_customized:
Yes
Тип:
Ликвидација Машина
тркала:
сите се направи на железо
најголемиот дијаметар на серпентина:
150mm
Може да серпентина максимална ширина:
100mm
ако со настава на англиски јазик:
NO
Број На Производ:
H0586
R

Додатоци на производи