.

.

PAERLAN Жица за Слободни Лесна чипка градник фустан 1/2 половина чаша мали градите рака Б жените долна облека

PAERLAN Жица за Слободни Лесна чипка градник фустан 1/2 половина чаша мали градите рака Б жените долна облека

DEN 636.00
DEN 1200.00
-47 %
Од стока


Чаша Големина:
70A, 70B, 75A, 75B, 75C, 80A, 80B, 80C, 85A, 85B
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Чипка
Број На Модел На:
Y1785
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Декорација:
Чипка
Затворање Тип:
Три Кука-и-око,Назад Затворање
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Градник Стил:
Лесна,Еден-Парче
Поддршка Тип:
жица за слободни
Стил:
Секси
Бренд Име:
PAERLAN
Шаблон Тип:
Флорални
R

Додатоци на производи