.

.

Целосна Чипка Bralette Секси Градници за Жени Жица за Слободни Push Up Градник бх Полу Чиста Триаголник женска долна Облека Sujetador

Целосна Чипка Bralette Секси Градници за Жени Жица за Слободни Push Up Градник бх Полу Чиста Триаголник женска

DEN 131.00
DEN 163.20
-20 %
Од стока


2017 Пролет Лето Нови Жените се Облекуваат Тенок Високо Водат Плетени Долг Фустан Ladied Канцеларија Секси Фустани vestido долго WQ0950
Секси Чипка Градник Флорални Жица за Слободни Push-Up Градници за Жени Половина Чаша Триаголник Bralette Градник долна облека на Жените долна Облека sujetador
Големина
Биста
Градник
S
74~82cm
32 A/32 B/34 A
М
80~94cm
32 B/34 A/34 B/36 A
L
92~104cm
34 C/36 A/36 B/36 C/38 A
Купувачот Забелешка : се Мери со раце, ве молиме да му биде дозволено 2~3cm мерење грешки;
2016 Година Нови Жените Долго Cardigans Есен Зима Се Згусне Јакна Грб Секојдневен Плетени Преголеми Cardigan Џемпер Топло Outwear Плус Големина
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Ако сте задоволни со цел, ве молиме оставете 5 stas повратни информации за цел;
Ако сега, ве молиме контактирајте со нас директно пред вас остави negtive повратни информации;
Комуникацијата е најдобар начин да се реши проблемот;

Бендови Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WWX0110
Градник Стил:
Им Помогнам На
Стил:
Секси
Материјал:
Полиестер,Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Junxi Wan
Декорација:
Чипка
Поддршка Тип:
жица за слободни
Куп Форма:
Половина Чаша(1/2 Чаша)
Рака Тип:
Прилагодени-ремени
Затворање Тип:
Назад Затворање,Забавува Кука-и-око
R

Додатоци на производи