.

.

NoEnName Жените Секси Градник долна Облека Тенка Поместена Везови Чипка Убава Мрежа Bralette Флорални Push Up Градник C D 34 36 38 40 42

NoEnName Жените Секси Градник долна Облека Тенка Поместена Везови Чипка Убава Мрежа Bralette Флорални Push

DEN 480.00
DEN 958.56
-50 %
Од стока


Чаша Големина:
C, D
Бендови Големина:
34, 36, 38, 40, 42
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Број На Модел На:
81385
Поддршка Тип:
Underwire
Рака Тип:
Конвертибилна Ремени,Прилагодени-ремени
Затворање Тип:
Четири Кука-и-око
Градник Стил:
Фрлам,Поместена
Стил:
Секси
Материјал:
Полиестер,Памук,Чипка
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Флорални
R

Додатоци на производи