.

.

Жените Underwer долна Облека Поставите Секси Градник Краток Поставува им Помогнам на Проѕирна Чипка Везови Unlined Тенка Црна Градник Гаќи Бел Градник

Жените Underwer долна Облека Поставите Секси Градник Краток Поставува им Помогнам на Проѕирна Чипка Везови

DEN 638.00
DEN 1275.84
-50 %
Од стока


Совети за тоа : Ние сме за Еу/САД големина , не Fr/Es/Тоа големина, ве молиме споредете го тоа, ви благодариме! Големина 32 ABCD/70 ABCD градник За S големина гаќи
Големина 34 ABCD/75 ABCD градник За М големина гаќи Големина 36 ABCD/80 ABCD градник За L големина гаќи
Големина 38 BCD/85 BCD градник за XL големина гаќи АКО ви треба други големина гаќи,ве молиме оставете порака за да ни patnies големина што ви треба .
F треба други големина гаќи,ве молиме оставете порака за да ни patnies големина што ви треба .

Чаша Големина:
A, B, C, D
Бендови Големина:
32, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Градник & Краток Поставува
Пол:
Жените
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Декорација:
Вез
Бренд Име:
kissly зао
Број На Модел На:
V8975
Градник Стил:
Unlined,Им Помогнам На
Затворање Тип:
Назад Затворање,Забавува Кука-и-око
Материјал:
Памук,Spandex
Рака Тип:
Не-прилагодени Ремени
Стил:
Секси
Поддршка Тип:
Underwire
Шаблон Тип:
Флорални
Боја Стил:
Црна,Bule,Црвена,Розова,Бела
Половината линија:
Ниско-waisted
Панталони Стил:
Краток
R

Додатоци на производи