.

.

За Кул Универзална Шарени Издувните Пригушувач Silencer Совет Цевка 58-70mm Внатре Кол [QPA135]

За Кул Универзална Шарени Издувните Пригушувач Silencer Совет Цевка 58-70mm Внатре Кол [QPA135]

DEN 1208.00
DEN 1313.28
-8 %
Од стока


Опис :
Материјал : 202 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Fitment За Универзална(Инсталација треба да зависи од внатре дијаметар и надвор големина)
Боја : Исто како слика
Внатре caliper дијаметар е прилагодлив :
МАКС внатре caliper дијаметар : 70mm /2.75"
МИН внатре caliper дијаметар : 58mm /2.3"
Влезот : 76mm/3"
Излез : 76mm/3"
Вкупна Должина : 150mm/5.9"
Изглед : Обична Крајот Круг
Пакетот Вклучува :
1 X Издувните Пригушувач Совет (Различни стилови на издувните цевки се испраќаат по случаен избор.)
Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Превозот Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе обично испратите објекти во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштети или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации ја остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.

R

Додатоци на производи