.

.

За Прилагодливи Половина Изгорени Сина Издувните Пригушувач Опашка Совет Цевка 58-70mm Внатрешна [QPA128]

За Прилагодливи Половина Изгорени Сина Издувните Пригушувач Опашка Совет Цевка 58-70mm Внатрешна [QPA128]

DEN 1031.00
DEN 1120.32
-8 %
Од стока


Опис :
Име : Универзална Издувните Пригушувач Совет (Висока температура electroplating)
Материјал : 202 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Fitment За Универзална(Инсталација треба да зависи од внатре дијаметар и надвор големина)
Боја : Исто како слика
Внатре caliper дијаметар е прилагодлив :
МАКС внатре caliper дијаметар : 70mm /2.75"
МИН внатре caliper дијаметар : 58mm /2.3"
Влезот : 76mm/3"
Излез : 100mm/3.9"
Вкупна Должина : 150mm/5.9"
Изглед : Bevel Круг
Пакетот Вклучува :
1 X Издувните Пригушувач Совет

R

Додатоци на производи