.

.

4 x Пластични Животни Возила Инструменти Матрицата Поставена За Детска Уметност, Занает Сликарство W15

4 x Пластични Животни Возила Инструменти Матрицата Поставена За Детска Уметност, Занает Сликарство W15

DEN 39.00
DEN 42.24
-8 %
Од стока

ако сте биле задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите 5 ѕвезди! ако не сте задоволни, едноставно, дозволете ми да знам преку e-mial наместо да ја напушти ниска оценка, и јас'll работа да се направи на тој начин
4.*повратни информации е едноставно она што ние ги извршуваат.
100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Сина/Зелена/Розова/Жолта Материјал : Пластични Stencils се прекрасен начин за деца од сите возрасти да се цртеж и да се поттикне уметник во нив да излезе
Издржливи матрицата која може да се користи многу пати
Секој матрицата е направен од издржлива пластика во забава бои Секоја Големина на Матрицата(L*W) : Прибл. Ние ретки ракување со голем волумен пораки секој ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Ние се залагаме за 5-ѕвезда услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате& нашите превозот фреквенција.
Повратни информации :
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.со цел да ви обезбеди најдобра услуга*****,ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно.Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со Темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања Пред Да Наддавање.
Ве молиме не заборавајте да ни даде Пет Ѕвезди на сите Детални Продавачот Рејтингот. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои. Ве молиме контактирајте со нас ако вашиот не се задоволни со објектот по прими. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација. Постојат околу 16000 видови на производи во мојата компанија,Нашите производи вклучуваат потрошувачка електроника, Помине Уметност Алатки, Облека и чевли, мобилен телефон додатоци , компјутери додатоци, автомобил додатоци, Мотоцикл пристапување, играчки & хоби, накит, бебе додатоци други корисни електроника предмети и др
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни да ви помогнат.
Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето , сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето.Ве молиме да ни ме преку 'МОЈАТА ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или купувањето
Контакт со нас на :
Ние сме во Шенжен на Pearl River Delta, која е место со развиена економија и Трговија Ние сме професија трговско друштво. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs
За функционални производи во нашата продавница (како што се : Полначи, Податоци кабли), која функција е иста како и опис, но вистинската боја и форма може да изгледа малку поинаква од слики, бидејќи на технички напредок и вистински акции држава.
Можеме да понудиме наплата и враќање барање е достапна само на барањата во рок од една недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме да биде известен пред да конкурираат.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Материјал:
Пластични
Промоција Владетел:
Yes
Укината:
No
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
W0927
Тип:
владетелот
R

Додатоци на производи