.

.

Рачно изработени се Зголеми Керамички Спалната соба Мебел Кабинет Шкафот Фиока Knob се Повлече Справи со 5PCS/многу бесплатен превозот

Рачно изработени се Зголеми Керамички Спалната соба Мебел Кабинет Шкафот Фиока Knob се Повлече Справи со 5PCS/многу

DEN 676.00
DEN 768.00
-12 %
Од стока


Рачно изработени се Зголеми Керамички Спалната соба Мебел Кабинет Шкафот Фиока Knob се Повлече Справи со 5 PCS/многу бесплатен превозот
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет се зголеми форма керамички копчиња. Совршен за инсталирање на врата, кабинет, гардероба. Гроздобер флорални се Зголеми Керамички копчиња радикално менување на изгледот и чувството на мебел. Прилично уметнички,издржлива и корисна, лесно може да се инсталира. Керамички вратата копчиња со месинг легура монтирање. Боја : Црвена, Жолта,Розова, Бела,црна Материјал : Керамички Мерење(Приближно) : Knob се Зголеми Дијаметар : app 45mm Knob Висина : app42mm
Постојат 5 бои Црвена, Жолта,Розова, Бела,црна
Ве молиме да ни оставите порака за она што боја ви треба кога ќе ги нарачате.
Мешање боја е прифатливо
Ако нема порака што ќе ја испрати на предмети по случаен боја : )
Пакет Содржина :
5 PCS Завртки
5 PCS Керамички се зголеми Копчиња
Испорака :
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 36 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Превозот во повеќето земји е потполно бесплатно, обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Pls ни даде 100% позитивни повратни информации откако сте ја добиле на нашите производи, ќе многу го цениме тоа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ние веруваме дека комуникацијата е подобар начин да се реши вашиот проблем и да се направи сте задоволни.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!

R

Додатоци на производи