.

.

EMK Дигитален Оптички аудио кабел Toslink злато позлатен SPDIF коаксијален кабел за Blu-ray CD DVD плеер Xbox 360 PS3 AV

EMK Дигитален Оптички аудио кабел Toslink злато позлатен SPDIF коаксијален кабел за Blu-ray CD DVD плеер Xbox

DEN 288.00
DEN 320.64
-10 %
Од стока


Бренд : EMK
Име на производ : оптички аудио кабел
Модел : EMK-010
Кабел должина : 1m,1.5 м,2m,3m
Производ Конектор : Влакна плоштадот устата секоја порта
Диригент Производи : ПММА (polymethyl methacrylate) 1.0 mm Stylet
Материјал : не-токсични ПВЦ + најлон ткаат увезени зелена, целата мрежа првиот
Употреба : Blu-ray плеер со оптички интерфејс, CD плеер, и др. поврзан со засилувач или ТВ (влакна плоштадот уста)
Квалитетот на производот : VENTION производи преку висок стандард за квалитет 5, минимизирање на неисправни го оценувате

Должина на кабел:
1m, 1.5 м, 2m, 3m
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
EMK-010
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Примена:
DVD Плеер,Микрофон
Пол:
Машко-Машки
Конектор A:
Оптички Интерфејс
Конектор Б:
Оптички Интерфејс
Тип:
Оптички Влакна Кабли
R

Додатоци на производи