.

.

За DELL За координатите на географската ШИРИНА E6420 МЕДИА КОПЧЕТО ОДБОР W/ КАБЕЛ 4GHGP 04GHGP LS-6593P

За DELL За координатите на географската ШИРИНА E6420 МЕДИА КОПЧЕТО ОДБОР W/ КАБЕЛ 4GHGP 04GHGP LS-6593P

DEN 601.44
Од стока


Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1. Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот. Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината. Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2.ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница . Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени.Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL.Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова.По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата .3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати. Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3.
ГАРАНЦИЈА
1. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели.EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува. Затоа што други го Изразат веројатно се врати на Царината.Вашето задоволство е наша цел.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци.
Пакет :
За да бидат спакувани во Писмото, анти-статички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;
ПРЕВОЗОТ
1.Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3.
Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи .Неисправни објект мора да се врати во рок од 7-14 дена од денот сте го добиле на својата цел.Ве молиме увид во квалитетот и состојбата на стока, особено LCD LED стакло екранот, пред да се направи потпис на дишните патишта Сметка. ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање . Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад . Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме . Нашиот бизнис време е, 9 : 00 сум -20 : 00 часот, од понеделник до петок,во Пекинг време , јас ќе одговор во рок од 24 часа ( исклучување на викенди и празници ) , ве молиме почекајте трпеливо, ви благодарам многу !
4. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
E6420
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
ASDFGHJK
R

Додатоци на производи