.

.

Ѕидот се Соочуваат Плоча Двојна П Во-линија 3,5 мм Слушалка Порта Faceplate Ѕиден Штекер

Ѕидот се Соочуваат Плоча Двојна П Во-линија 3,5 мм Слушалка Порта Faceplate Ѕиден Штекер

DEN 479.52
Од стока

Или можете да оставите порака да ни каже колку треба да се направи царинска декларација. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Бело во боја, со елегантен футуристички дизајн 3. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро. Испорака методи :
За Царинските :
1. Dual 3,5 мм Слушалка Faceplate, 2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации до нас. Панел материјал : ABS 4. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Прифаќаме само предмети да се врати ако објектот цена повеќе од 50 долари ( ве Молиме прочитајте ги внимателно пред да го ставате ред)
6. Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
И на следните форми на плаќање се прифатени од страна Aliexpress : со Кредитна картичка, TT, Western Union и Qiwi паричник. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија.
Враќање :
1. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Производи за пакување ќе биде предмет на какви било промени без дополнителни известувања. База : електронски компоненти 5. Завртки Вклучени 7. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.Карактеристики : 1. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
1.
Ние работи 6 Дена во неделата во 9 : 00 - 18 : 30 од понеделник - сабота Пекинг Време. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние сме среќни да го следат вашите упатства. Пратката е бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или вкупна цена е повеќе од 120 долари, ние ќе ги искористиме EMS,DHL,UPS-от, итн или на брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила.Лесно се инсталира,лемење бара Стр ackage се вклучени : 1 x Двојна 3,5 мм Слушалка Ѕид Плоча
Пратката&Плаќање :
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе се испраќаат на парцела во 1-3 дена откако ќе се направи исплата. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.

Должина на кабел:
ѕид плоча
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
dower мене
Број На Модел На:
Слушалка Faceplate
Тип:
Кабел Адаптер
Тип:
ѕид плоча
Тип На Врска:
Слушалка
Големина:
86 x 86 mm
SKU:
Good0000
R

Додатоци на производи