.

.

ЗА DELL ЗА 14Z 5423 Читач на картички Аудио SD USB Одбор 0H3CXC H3CXC

ЗА DELL ЗА 14Z 5423 Читач на картички Аудио SD USB Одбор 0H3CXC H3CXC

DEN 649.44
Од стока

И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели.Вашето задоволство е наша цел. Клучот е во тоа што треба да ми го кажете вашето име и презиме , Детални Адреса,ви благодариме .Превозот/Постапување/трошоци за Осигурување не се враќа. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).Ве молиме увид во квалитетот и состојбата на стока, особено LCD LED стакло екранот, пред да се направи потпис на дишните патишта Сметка.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор.Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL. Нашиот бизнис време е, 9 : 00 сум -20 : 00 часот, од понеделник до петок,во Пекинг време , јас ќе одговор во рок од 24 часа ( исклучување на викенди и празници ) , ве молиме почекајте трпеливо, ви благодарам многу !
4. но ние можеме да брод на друг, еден по добиеме оној што го испрати назад .EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува.
Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1.Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината.ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница . Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1. Проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.Неисправни објект мора да се врати во рок од 7-14 дена од денот сте го добиле на својата цел. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail. ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање . Ако ви треба брод товар назад и да побара наплата (стоки, работи, но сакате испрати назад), ние само може да ви вратат товар , нема да наплата на превозот цена, ве молиме да се разбере !
ПОВРАТНИ информации
1.Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија.По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата . Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3. Ако стока е прекината за време на транспортот, ве молиме пријавете го тоа на локален курир за надомест на штета.Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена по примањето на предметите. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.Пост Превозот : транспорт време е долга,ако ви треба добра итна ,ве молиме да не изберете го ова.
Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи .
ГАРАНЦИЈА
1. Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден.

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
5423
Бренд Име:
ASDFGHJK
R

Додатоци на производи