.

.

Micro USB на Магнетни Конектор за Адаптер за Полнење Конвертор за SONY Xperia Серијата Z3 Компактен Таблет

Micro USB на Магнетни Конектор за Адаптер за Полнење Конвертор за SONY Xperia Серијата Z3 Компактен Таблет

DEN 66.00
DEN 69.60
-5 %
Од стока


Карактеристики :
Компактен и лесен за носење. Промена на micro USB на магнетни конектор. Одговара за сите Xperia серијата. Можете исто така да користите моќта банка со овој адаптер. Да се ослободи од полнење на обвинителна клупа.
Спецификација :
Компатибилен со : За SONY Xperia Z3, Z3 Компактен, Z2, Z1, Z1 Компактен Мини, Z3 Таблета Компактен, Z2 Таблета
Боја : Бела, Црна
1 X Микро USB на Магнетни Полнење Конектор Адаптер

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
VAKIND
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
Micro USB на Магнетни Полнење Конектор Адаптер
боја:
Бела, Црна
реден број:
167467
R

Додатоци на производи