.

.

Анти-статички пинцети висока прецизност нерѓосувачки челик лактот директно круг остри пинцети пинцети електронски птица гнездо

Анти-статички пинцети висока прецизност нерѓосувачки челик лактот директно круг остри пинцети пинцети електронски

DEN 94.00
DEN 110.40
-15 %
Од стока


Должина на кабел:
анти-статички пинцети
Пакет:
Yes
Бренд Име:
WKDKJYXGS
Број На Модел На:
анти-статички пинцети
Тип:
pci-e Стој
Производи Статус:
Акции
R

Додатоци на производи