.

.

USB 3.0 Кабел 1m USB 3.0 Машки да Мини 10P Продолжување Кабел OD 4.0 mm, Бела Боја на Кабел

USB 3.0 Кабел 1m USB 3.0 Машки да Мини 10P Продолжување Кабел OD 4.0 mm, Бела Боја на Кабел

DEN 297.12
Од стока


1. 100% сосема нов и висок квалитет
2. Стандарден USB 3.0 Машки да Мини 10 P Кабел
3. Компатибилен со USB 1.0, 1.1, 2.0 и 3.0, со пренос на податоци, стапката на 4.8 Gbps, повеќето побрз од USB 2.0
4. Професионално изработени, стабилни перформанси
5. Кабел должина : 1m, OD=4.0 mm
6. Боја : Бела
Пакет се вклучени :
1 x pc кабел
Превозот 1. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 2. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 3. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката.
Царинската
1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред за вас, ве молиме да ни оставите порака.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

R

Додатоци на производи