.

.

Gopro Додатоци 3 Нога Автомобил Вшмукување Чаша Носителот Триаголник +Мини Tripod Главата Адаптер за Go Pro 5 4 3+ 3 SJCAM Xiaomi Yi 4K

Gopro Додатоци 3 Нога Автомобил Вшмукување Чаша Носителот Триаголник +Мини Tripod Главата Адаптер за Go Pro

DEN 475.20
Од стока


Gopro Додатоци 3 Нога Автомобил Вшмукување Чаша Носителот Триаголник +Мини Tripod Главата Адаптер за Go Pro Херој 6 5 4 3+ 3 SJCAM Xiaomi Yi 4 K Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
- Може да се користи на сите ваши опрема, само да се отстрани и да го замени. Едноставна!
Промена на снимање агол лесно, без потреба да се отстрани strong леплива лепило месеци.
Едноставно moisten и да се поттикнат сите три вшмукување чаши надолу на вашиот буквален за мрежа, paddleboard, брод, автомобил или дури и вашиот шлем.
Изработени од не-корозивни материјали и изграден за да трае, на Вшмукување Чаша Планината опфаќа не еден, туку три вшмукување чаши дизајниран да остане заглавен да сите не-porous површината.
Во Боја : Црна
Дијаметар : околу 6.5 см Пакет Оглас : 1 x 3 Нога Автомобил Вшмукување Чаша
1 x Мини tripod Глава
1 x адаптер (Не вклучувајќи камерата)

Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,SONY,NIKON,Sjcam,GoPro
Број На Модел На:
GP-33
Тип:
Акција Камера Автомобил додатоци
Материјал:
ABS
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
lightdow
R

Додатоци на производи