.

.

Gopro LCD Gopro hero3/3+/Hero4 LCD екран BacPac екранот+Задната Врата Случај Маска+Продолжетоци Рамка+Тока планината За Gopro Додатоци

Gopro LCD Gopro hero3/3+/Hero4 LCD екран BacPac екранот+Задната Врата Случај Маска+Продолжетоци Рамка+Тока

DEN 1477.00
DEN 2110.08
-30 %
Од стока


1.Gopro hero3 ,Hero3+,Херој 4 lcd екран : 2.0" Color TFT LCD Дисплеј во Боја : 262 K За Go Pro Hero3 Екранот и Преглед Точка на Теренот (W*H) : 0.18*0.18 mm Гледање на ветер : 6.0' Clock Работа Темп : -20 +70 CENTIDEGREE Гледање Област ( W*H) : 31.68*39.6 mm Ps : На Lcd екранот е одговара за gopro 3 и gopro 3+/4 камера(Не Допир и звук Функција) Главни Fuctions : 1, Монтажни 2, Веднаш може да се прикаже веднаш видеа 3, Прикажува слики и видеа направени директно 4, Работа со копчето на LCD страна 4-1, Кратко притиснете за да го вклучите/исклучите LCD 4-2, Долго притиснете за да playback mode 5, Еден Сет вклучува 1x LCD & 1 x задна врата 6, Ова е од OEM цел, не Go Pro оригинални 7, ОВАА ПОНУДА НЕ Е КАМЕРАТА, ТОА Е LCD ДИСПЛЕЈ. 2.Gopro се Прошири Заштитна Рамка со Брзо Ослободување Тока Заградата Материјал Пластични Компатибилен Камера : Модели Gopro Херој 3 Функции Погоден за камера и употреба Bac Pac / LCD проширување делови во исто време, ако само ја користите камерата,ве молиме изберете кликнете одбор; Мазна дизајн на рамка, компактен одговара на вашиот камера и лесна инсталација; Користи оваа рамка, постигнат гнездо глас снимање и снимање на брзина. 3. Водоотпорен заштитен школка Задната врата Случај Покрие Напомена : Оваа Задната врата случај корица има две модел(Еден е за gopro херој 3, уште едно не е за gopro херој 3+/4),ве Молиме Оставете порака што сакате ,Инаку,Ние случајно испрати! Пакетот вклучува : 1* LCD дисплеј за Go Pro Hero3/3+/4 1* Назад Врата Случај Маска 1* Прошири Рамка 1* Брзо Ослободување Тока Протезата со завртка

R

Додатоци на производи