.

.

Еден рамо, рака камера торба компјутер торба еден рамо, рака декомпресија дебели еластични метални копчето

Еден рамо, рака камера торба компјутер торба еден рамо, рака декомпресија дебели еластични метални копчето

DEN 345.12
Од стока

ТОП / ИЗВЕСТУВАЊЕ Топло prompt, Со цел да ви даде подобра цена, Ако избран превозот од (преку) "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" "4 PX Сингапур Пост НП Про" "Yanwen Економски Воздух Пошта" "Sun You Економски Воздух Пошта" "SF Економски Воздух Пошта" "OMNIVA Економски Воздух Пошта" "Posti Финска Економија" "Кралската Пошта Економија" "Correos Економија" Вашиот парцела ќе биде без следење на информации во вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена. ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВА
Материјал : високо еластична водоотпорен пена Должина : 117 CM (може да се прилагоди според должина) Ширина : 78mm (narrowest 36mm) Дебелина : 10мм Карактеристики на Производот : Многу силни и издржливи се Однесува на сите камера торба тока Производи Вклучуваат : -1 x Следење на Број -1 x Камера торба за на рака

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Еден рамо, рака камера торба
Бренд Име:
SHOWSHOOT
R

Додатоци на производи