.

.

Оригиналниот Fujifilm Instax Мини Fuji Film Сина Рамка За Мини 8 7s 7 50-тите 50i 90 25 dw Споделување на СП-1 Polaroid Инстант фотоапарат

Оригиналниот Fujifilm Instax Мини Fuji Film Сина Рамка За Мини 8 7s 7 50-тите 50i 90 25 dw Споделување на СП-1

DEN 568.00
DEN 888.00
-36 %
Од стока

Fujifilm instax мини 8 филм за 7 S 25 8 50-тите 90 polaroid инстант камера (10 листови) бесплатен превозот
Бренд : Fujifilm
Компатибилен Серија : Fuji 7 7s 8 10 20 25 50-тите 50i SP1 dw
Големина на слика : 46(W)*62(H)mm
Филм Големина : 54(W)*86(H)mm
Инстант Yes
Модел : 10 листови сјајна ѕвезда Fujifilm Intax Мини Филм
Филмска Брзина : 800 ISO
D на " т заборавајте да ми даде позитивни повратни информации како 5 ѕвезди, доколку услугата се saticfactory за вас ние ќе се обидеме потрудиме да се направи подобро!
Ние сме фабриката,па ние сме productor.И ние произведуваме видео опрема над 10 години,pls се направи цел, без било какви се грижите. Ние си имаме свој бренд Dison,ние се посвети во надворешната трговија 7 години веќе.И сите клиенти кои купиле нашите производи како и нашите видео камера опрема. Ние гарантираме дека во центарот на вниманието,блиц светлина и LED светло ќе биде поправена бесплатно една година. Ако имате било какви други прашања во врска со производите,pls контактирајте со нас.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот УСЛУГА об ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Пакет:
Yes
Инстант Фото Хартија:
Филмови
Компатибилен Камера Бренд:
Fujifilm,Polaroid,Leica
Број На Модел На:
Модел
Бренд Име:
Fujifilm
Големина:
54*86mm
е customzed:
No
Филмска Брзина:
Компатибилен Серија:
Fuji 7 7s 8 10 20 25 50-тите 50i SP1 dw
боја:
Лента
Пакет:
1
лист:
10 лист/пакет
Бесплатен превозот :
Yes
R

Додатоци на производи