.

.

Вистински Fujifilm Instax Широк Филм Бела 20 Листови за Fuji Инстант Фото хартија Камера 300/200/210/100/500AF

Вистински Fujifilm Instax Широк Филм Бела 20 Листови за Fuji Инстант Фото хартија Камера 300/200/210/100/500AF

DEN 989.00
DEN 1476.00
-33 %
Од стока

Погоден за Fuji Instax Камера 300 / 200 / 210 / 100 / 500 AF На Fujifilm Instax Широк Бел Филм Тип : Инстант Филм големина : 86mm x 108mm големина на Слика : 62mm x 99mm Филм Брзина : ISO 80
Пакет се вклучени :
20 листови Instax Широк Филм

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Бренд:
Fujifilm
Бренд Име:
Fujifilm
Број На Модел На:
Instax Широк Филм
R

Додатоци на производи