.

.

Оригиналниот Fujifilm 10 листови Instax Мини МРАЧНО Инстант Филм фото хартија за Instax Мини 8 7s 25 50-тите 90 9 СП-1 СП-2 Камера

Оригиналниот Fujifilm 10 листови Instax Мини МРАЧНО Инстант Филм фото хартија за Instax Мини 8 7s 25 50-тите

DEN 522.00
DEN 803.52
-35 %
Од стока

Дизајниран за употреба со Instax Мини линија на камери се Развива Веднаш - Притиснете на блендата, фаќање на моментот, и да се види на слика движете надвор и сликата се развие пред вашите очи! Hi-Speed ISO 800 - Со врвен жито квалитет, Instax Мини Филм обезбеди живописни бои и природните тонови на кожата. Кредитна Картичка Големина - 5.4 x 8.6 cm (филм големина) - единствена кредитна картичка со големина на филмот е лесно да се носите во вашата чанта или паричникот и ги има класична бела рамка која ќе може да го оставите празно или го персонализирате со забава пораки. Лесен-за-Оптоварување Кертриџ - Филм кертриџ е дизајниран и етикетирани за лесен утовар и исполнет со филм за 10 кредитна картичка со големина на инстант отпечатоци.
Компатибилен со било INSTAX мини камера и instax СПОДЕЛУВАЊЕ на паметен Телефон Печатач СП-1 СП-2. Полна боја ISO 800 Филм брзина 4 x 2 x 2.8 инчи; 3.2 унци Големина на Слика : 2.13 "x 3.4"
Пакет се вклучени :
10 листови Instax Мини МРАЧНО Инстант Филм

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Бренд:
Fujifilm
Бренд Име:
Fujifilm
Број На Модел На:
Лента
R

Додатоци на производи