.

.

EKENCAM 6 во 1 58mm Домување Случај Филтер Колекции за Gopro Херој 5 Црна Камера УВ CPL ND2 Жолта Црвена Филтер Прстен Адаптер Чисто Платно

EKENCAM 6 во 1 58mm Домување Случај Филтер Колекции за Gopro Херој 5 Црна Камера УВ CPL ND2 Жолта Црвена Филтер

DEN 898.00
DEN 1151.04
-22 %
Од стока


Пакет Вклучуваат 1 x 58mm Црвена Леќа Филтер 1 x 58mm Жолта Филтер 1 x 58mm Пурпурна Филтер 1 x 58mm Бел Филтер 1 x 58mm Црна Филтер 1 x 58mm Сива Филтер 1 x Филтер Адаптер Прстен
Функција 1.Комплет вклучува : (6)Филтри (УВ+CPL+FLD+ND4+Жолто+Црвено) + (1)58mm Филтер Леќа Прстен Адаптер + (1)Микрофибер Крпа за Чистење + (1)на Филтерот за Вршење Торбичка. 2.Овој комплет е под морето нуркање филтер поставени со 52mm/58mm адаптер за Go Pro Херој 5. 3.Шест парчиња филтри(УВ+CPL+FLD+ND4+Жолто+Црвено) да ги собере сите на камерата леќи на камерата со 58mm филтер тема. Висок квалитет на метал и стакло изградба. 4.На 58mm адаптер е специјално дизајниран за вашиот камера за тесна и безбедна одговара. Не тетеравење или крст-провира. 5.Филтерот сметководствена торбичка има јасни внатрешна обвивка за брз и лесен пристап. На ткаенина за чистење е безбедно за сите површини и леќи.

Број На Модел На:
GP422
Бренд Име:
EKENCAM
Пакет:
Пакет 1
Материјал:
Алуминиум
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Тип:
Акција Камера Филтри
Тип На Производ:
58mm Нуркање Филтер
боја:
Сива Жолто Црвено Виолетова
Одговараат на модел :
За GoPro Херој 5 Додатоци (Black Edition)
Тежина:
153g
Кружни Големина:
58MM
Работа Издание:
само за Gopro 5
R

Додатоци на производи