.

.

EKENCAM Двојна Порта Слот Батерија Полнач За GoPro Херој 5 Црна Камера за AHDBT-501 на батеријата Со USB Кабел

EKENCAM Двојна Порта Слот Батерија Полнач За GoPro Херој 5 Црна Камера за AHDBT-501 на батеријата Со USB Кабел

DEN 373.00
DEN 479.04
-22 %
Од стока


Пакетот Вклучува
A. 1 x Двојна Полнач За Gopro Батеријата 1 x USB Кабел (Батерии не се вклучени)
Б. 1 x Двојна Полнач За Gopro Батеријата 1 x USB Кабел (Батерии не се вклучени) 2 x 1220m Ah батерии за Gopro камера 5

Број На Модел На:
PGC5-Б
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Материјал:
PC
Бренд Име:
EKENCAM
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Компатибилен со:
Полнач за Gopro Херој 5
На текст:
USB 5V/2A
Излез Модел 1:
Излез Модел 1
Излез Модел 2:
4.4 V/1А кога полнење две батерии истовремено
Големина:
8*5*2 cm
Тежина:
49G
Батеријата:
1220mAh
R

Додатоци на производи