.

.

ENEL10 EN-EL10 Двојна USB Батеријата е Апарат за полнење за на за Nikon Coolpix Дигитални Камери S80 S510 S520 S570 S60 S600 S700 S3000 S4000 S5100

ENEL10 EN-EL10 Двојна USB Батеријата е Апарат за полнење за на за Nikon Coolpix Дигитални Камери S80 S510 S520

DEN 383.52
Од стока

Мора да имате. Dual Channel, поддршка за полнење 2 батерии истовремено и независно Полначот лулка плоча е променливо, може да се замени со друга батерија cradles, па како да се наплатат повеќе батерии. Ако имате било какви специфични барање, ве молиме контактирајте со нас пред превозот. Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети. Ние можеме да брод предмети од Холандија Пост, Шведска Пост или други превозот метод кога ќе изберете "брод од страна на Продавачот за Испорака Метод".

Брзо полнење:
No
Бренд Име:
RingTeam
Тип:
USB,Електрични
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
2
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Интелигентни Полнење:
Yes
Број На Модел На:
EN-EL10 Батерија и Двоен USB Полнач
екран:
No
Употреба:
Камерата
R

Додатоци на производи