.

.

KnightX 3pcs Елени кожата Почиста Чиста крпа Очила на камерата леќи на камерата УВ филтер CPL Ѕвезда смола леќи од стакло за nikon канон d5500

KnightX 3pcs Елени кожата Почиста Чиста крпа Очила на камерата леќи на камерата УВ филтер CPL Ѕвезда смола

DEN 130.00
DEN 172.80
-25 %
Од стока

Елени кожата Чиста крпа Врвот Жито Кожа Елени Кријат Убаво светло обоени кријат за taxidermy или занаети. Поради силата на велур, цврстина, па неговиот живот е обичните влакна текстил животот на повеќе од 4 пати, по повтори перење уште непроменет. Дури и по употреба, без сушење, тоа нема да се обликува, да изгние, со долг живот. Чувствувам добро, чистење ефект е извонреден. Абсорпција на вода силна detergency. Брзо може да се отстрани производот на погоре на дамки и отпечатоци од прсти, не нула цвеќиња, без да остават траги. Е LCD екран, накит, компјутери, леќи и други производи за чистење се добар помошник. Карактеристики : Материјал : Топ Жито Кожа Елени Кријат Крпа големина : 160mmx90mm дебелина : 0.8 mm-1.5 mm (Дебела и тенка, нерамна)
За сите видови на стакло, обложување, смола леќи,Очила ,леќи на камерата филтер ,леќа, бришејќи, исто така, може да се користи за сите видови на фини линии, ласерски дискови , снимање, видео главата, ТВ екранот Пакет вклучуваат : 3 X Елени кожата Чиста крпа

R

Додатоци на производи