.

.

50B6535733 пролет Fuji граница minilab дел

50B6535733 пролет Fuji граница minilab дел

DEN 1368.00
DEN 1440.00
-5 %
Од стока

50 B6535733 пролет Fuji граница minilab дел Кина направени ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web, ве молиме контактирајте со нас. ако треба да се купи неколку елементи во една цел, можете да контактирате со нас за испраќање на линк или да се измени, курир цена. и sellin цена не ги вклучува и увозните даноци. Ние нема да прифати промена или да се вратат на ред, бидејќи се потврди,за разликите за секоја серија на производ, или на фабрика за промена на материјал,боја,дизајн или пакување на стоки.ние не;т прифати наплата за било каква разумна отстапување вклучувајќи ги и големини,па додека тоа не се;т влијае на нејзината употреба. и некои делови имаат уникатна серија бр. за секој prduct expecially за IC, но параметар и стоки се исти, ве молиме имајте на ум или ако имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате. сликата е само за референца,те молам направи објект како стандард.и боја може да се погледне малку разлика за светлина проблем.кога ќе се спомене направени во Кина, материјалот и квалитетот итн. не се точно како оригиналот, само замена на еден, но тоа ќе работат добро На состојба за секој користени предмети е поинаква, тоа можеби и не е точно ист како слика на интернет, но ние ќе guarrantee работи добро. тоа им овозможува на некои марки или други мали пропусти за користени предмети на тоа како scrath за нормална употреба. кога се однесуваат на гаранција, стоката или поправка на стока, ние само одговорен за поправка за нормална, не се вклучат и други надоместоци како данок или курир трошоците итн. понекогаш, ако ние не;t имаат доволно акции за Кина направени стоки, ние може да испрати некои оригинални наместо еден, и ние не;т прифати спор или да се вратат стока за тоа. За сите стоки се достави до Бразил земја, треба вашата даночна id no.(освен испратите EMS), па ве молиме љубезно го извести даночниот бр. кога ќе се стави на ред со нас. На руски земји, треба полно име на примачот, и стока може да биде deliverd со ЕМС /Кина пост mail /EUB само, ве молиме имајте во предвид. Главни производи вклучуваат : 1. Noritsu / Fuji /Кина направени minilab машина 2. оригиналот,Кина направени & користи minilab резервни делови 3. minilab додатоци и minilab потреби 4. поправка на услуги, како што се minilab ласерски, aom,ПХБ, за напојување итн. 5. дигитален носач за Noritsu/Fuji/Коника и други minilabs 6. LCD и LCD возачот за повеќето бренд на minilabs. Skype : idaminilab Тел : 0086 18376713855 Wendy Нашите производи вклучуваат :
I053034
I053049-00
I053117-00
I053129
I053083-01
I053085-00
I053047-00
М-833 A
MP6801
TMP4504/TMP4505
S16 MD01
C005547-01
D004438-01/D005005-01
C007703-00
C205397-01
D004876-01
A061843-01
A061846-01/A048496
D004437-01
D004712-01
D203844-00
A229585-01
A077934-01
A074346-01
A077931-01
A047653-01
A062471-01
A074343-01
A077890-01
A062361-01
A063413-01
A074340-01
A128749-01
A075454-01
A062587-01
A062604-01
A050129-01
A050130-01
A208188-01
A039900-01/A041425-01
A066515-01
B208350-01
363 C890075 A
A064085-00/A041376/A078802
A061850-00/A035192/A078801
A078802-00
A078801-00
A081790-00/A087424-00/A076106
A078885-01/A087423-00/A074141
A074136
D003891
A074137-01/A050671
A060325-00/A068036-00
A035703-00
B022286-00/B019702-00
B022287-00/B019703-00
A079121-01
A069408-00
A069414-00
A076046-00
A031253-00
A035706-00
327 F1122425 C
B012598-01/-02
W490366-00
W490367-00
W490368-01 W490369-01
W490337-01
W405299-01
W409080-01
W407876-01
W408632-01
W405823-01
W410489-01/W412849-01
W412850-01/W410490-01
D203831-00/D003640
Z017077-01
Z015429-01
A041271-01
H029042-00
138 D966462 B
374 D890141 A
138 D966460 F
3345 A9049781
H086044-00/H086033-00
382 C1056906
H086024-00
J440001-01
I017140-00/I017139-00
A004980,A003600
A062568-01
A062569-01
376 C901169 C
306 C965288 G
W407473-01
W409675-01
AOMSignal Processor,B025252 Вода Апсорпција Ролки,AA02117 EPDM#2/#8 S oft Ролки
I013133 Replenisher Пумпа KBX-3 X,I091102 Големи Јастуци
I091040 Poppet Вентили со Дихтунзи,H056010 Цедилка Собранието,A035148 Пониски Транспортни за
CD/BL
A050029 Пониски Транспортни за STB,B010247 Пониски Транспортни Черупка,A032742 Черупка,A032741
Черупка
A201189 Опрема 18 T,A233837 Пролет,A047651 Idle Gear 24 T,A035199 Рек Вози Опрема

R

Додатоци на производи