.

.

50B5592392 Fuji 330 minilab пролет

50B5592392 Fuji 330 minilab пролет

DEN 274.00
DEN 288.00
-5 %
Од стока

За сите стоки се достави до Бразил земја, треба вашата даночна id no.ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Skype : idaminilab
Тел : 0086 18376713855
Wendy
Нашиот производ. поправка на услуги, како што се minilab ласерски, aom,ПХБ, за напојување итн.ние не;т прифати наплата за било каква разумна отстапување,толку долго
како тоа не се;т влијае на нејзината употреба.
На руски земји, треба полно име на примачот, и стока може да биде deliverd со ЕМС само, ве молиме имајте во предвид.како бојата може да изгледа малку разлика за светлина проблем.кога ќе се спомене направени во Кина, материјалот и квалитетот итн. дигитален носач за Noritsu/Fuji/Коника и други minilabs 6. не се точно како оригиналот, само замена на еден, но тоа ќе работат добро На состојба за секој користени предмети е поинаква, тоа можеби и не е точно ист како слика на интернет, но ние ќе guarrantee работи добро. кога ќе се стави на ред со нас. minilab додатоци и minilab потреби
4.

R

Додатоци на производи