.

.

RadioLink AT10 далечински 2.4 G 10CH Предавателот Далечински Управувач Систем R10D Приемник моќ врати модел за РК Авион, Хеликоптер

RadioLink AT10 далечински 2.4 G 10CH Предавателот Далечински Управувач Систем R10D Приемник моќ врати модел

DEN 5616.00
Од стока


Брз одговор време само 3ms за работата,побрзо, а потоа на други предавателот 20ms,дури и десет канали, исто така, овозможи да се чувствуваат тоа. ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте ме преку е-пошта.1 км на теренот,2 км во небото. Предавателот моќ : Пакет Содржина 1 x Radiolink AT10 10 Канал Предавателот Портокал Режим 2 1 x Radiolink R10 D 10 Канал Приемникот 1 x PRM-01 Напон се Врати Модул 1 x 4 Pin Конектор 1 x Прирачник за Плаќање во моментот можете да платите користејќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Ние не може да биде одговорен доколку не успеете да го прочитате описот. Фреквенција : 2. Гаранцијата ве Молиме да го прочитате целосниот опис на производот пред наддавање.
Висок канал резолуција достигне 4096,0. да се забрза процесот на враќање на средствата. Политика на враќање на Производи може да се врати за наплата или замена во рок од 7 дена од датумот на купувањето.
Технички Параметар :
1.

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Далечинска Контрола
Бренд Име:
STARTRC
Број На Модел На:
AT10
боја:
Црна
Пакет:
Yes
Тежина:
1.5kg
Големина:
18*9.5*22cm;
R

Додатоци на производи