.

.

LCD ЕКРАН ЗА Fuji ОЕМ FD за Fujifilm Finepix Z33 ВП

LCD ЕКРАН ЗА Fuji ОЕМ FD за Fujifilm Finepix Z33 ВП

DEN 476.64
Од стока

Опис на производот Топло прашува : 1. кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно. 2 : бидејќи на дигитални додатоци, количина е премногу, сите не успеа да го испратите, драги во нашата продавница не го најде производот што треба, ве молиме контактирајте со сервисот. 3 : нашата продавница продава одржување класа прибор за одржување и технички персонал, пред купување, ве молиме да се утврди за да купат добра камера симптоми, 4.Бидејќи овие се поправка делови, ве молиме потврдете добра камера дефект, купувачи цел проценка на грешка, купи погрешно делови, ние може да не се врати, ви благодариме за вашето разбирање. 5symptoms на misjudgment, оваа продавница не е одговорен.Ако ви треба помош, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние wholeheartedly за вашата услуга. 6 : купи производот по добиваат, се чувствуваат нешто не е во ред со производот по инсталацијата, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, нашата слободна техничко водство. 7 : Производи испрати по купувачи, ве молиме бидете сигурни да се внимателно ги следиме на информации за превоз, во навремено со единствен број на локални поштенски истраги, да не предизвикаат непотребно оштетување.Агенцијата за испорака не е некои земји купувачите, ве молиме бидете сигурни да се лично со единствен број на локални поштенски за pick-up. ЛОГОТО . За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 5 работни дена од денот на купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. фабриката ПРАТКАТА 1.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа од приемот на плаќање. 3.Ние ќе брод надвор од објект од Експрес, и превозот време е 3-4 дена. 2.Треба да постои прекумерен задоцнување во превозот ние ќе ве известиме побрзо. ПЛАЌАЊЕ 1.За да се направи вашето купување искуство јасна еден,задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата. 2.задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата. 3.Нашите приоритетни методи се Т/T(Telegraphic Transfer),и ние, исто така, ја прифати western union и paypal. 4.Изберете најзгодно за вас ! Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Поздрави да ја посетите било кој од моите други предмети.Ние сме среќни да помогнеме. Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.214 kg (0.47 lb.) Пакет Големина : x 15cm 13cm x 10cm (5.91 во x 5.12 во x 3.94 во)

R

Додатоци на производи