.

.

HewolfOutdoor Кампување Пешачење Шпорет На Гас Цилиндричен Резервоар Рефил Адаптер Отворено Практични Шпоретот Додаток

HewolfOutdoor Кампување Пешачење Шпорет На Гас Цилиндричен Резервоар Рефил Адаптер Отворено Практични Шпоретот

DEN 87.00
DEN 101.76
-15 %
Од стока


Карактеристики :
Преносни големина, лесен за носење и употреба.
Тоа е многу популарна за пешачење и кампување итн употреба.
Ви овозможува да рефил вашиот гас канистер на сличен начин што ќе гас запалка приклучок.
Тоа е толку безбедно и лесно да се контролира.
Отпорен на корозија и супер издржлив.
Спецификации :
Материјал : алуминиум
Големина : 1.6*0.7 cm
Боја : златна
Пакет Содржина :
1 x Гас Рефил Адаптер
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Расположливиот:
No
Со Палење на Уредот или Не:
Не Се Вклучени
Парче Број На Ветрот Deflector:
Не правец на штит
Употреба Состојба:
Нормално Отворен
Структура:
Сплит
Гориво:
Без Гориво
Модел:
123654786
Материјал:
Алуминиум
Капацитет:
Примена На Метод:
упатство
Бренд Име:
Hewolf
Тип:
Други Шпоретот
Применливи Леќата Тип:
Никој
R

Додатоци на производи