.

.

2PC Paracord Монистра Метал Шарм Черепот За Paracord Хривнија Додатоци Pendant Тока за Paracord Нож Lanyards &ps010

2PC Paracord Монистра Метал Шарм Черепот За Paracord Хривнија Додатоци Pendant Тока за Paracord Нож Lanyards

DEN 187.20
Од стока


боја:
Злато
Бренд Име:
Сина сончоглед
Тип:
Paracord Монистра
боја:
Злато Сребро.
Материјал:
Легура
Стил:
најновите
Должина:
2.1 mm
Дијаметар:
17mm
Дупка Со Дијаметар Од:
4mm
Тежина:
1pcs/about 9g
Површината Материјал:
легура (сребро)
R

Додатоци на производи