.

.

Naturehike Унисекс Отворено Спортски Headband Sweatband Перформанси Водат Еластична Главата Обрачот Headwear за Водење на Јога Кошарка

Naturehike Унисекс Отворено Спортски Headband Sweatband Перформанси Водат Еластична Главата Обрачот Headwear

DEN 312.00
DEN 346.56
-10 %
Од стока


Бренд : Naturehike
Предмет : NH17 Z020-D
Материјал : 82% Полиестер,18% chinlon
Големина на : (Периметар)72 * (Ширина) 5 см
Боја : Црна,Сива,Сина,Виолетова,Розова
Функција : Wicking,Вентилација,Пот-абсорбента,Брзо сушење
Примена : Трчање,Кошарка,Велосипедизам,Фитнес,Јога,Губење на бендот,.ект
Место на потекло : Кина
Функција :
1. Полиестер ткаенини,брзо сушење,меки, удобни, дише и пот-абсорбента.
2. Со висока еластичност, дури и ако тоа постојано се протега, тоа нема да се деформира, трајни и издржливи.
3. Анти-пропадна силикони игра анти-пропадна и wicking ефект.
4. Рефлексивни ЛОГО дизајн,ноќта спортски е побезбедно.
На дознака : Бидејќи Alipay е најбрзо и најбезбедно начин и за купувачот и за продавачот, можеме да го прифатиме alipay. Ве молиме контактирајте со нас од страна на али пораката веднаш, ако сакате да ја откаже нарачката, ние ќе ви помогнат да ја откажете. Превозот услови : 1 : Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по уплатата примена. (Со исклучок на викенд и празници формулиран.) 2 : Ако објектот треба испраќаат преку воздушен превоз, таа ќе се 15-30 дена, ако го изберат експрес испорака, ве молиме ги споделите со нас пред да го купат тоа. Сите парцела во сопственост на следење на број. 3 : Ако не го добиете вашиот објект во нормален период, контактирајте со нас прв и ќе ни биде мило да ги пратите на тоа за што ПОБРЗО. 4 : Со цел да се спречи испорака неуспех, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса информации се точни и оставете ни го вашиот телефонски број. Враќање & Размена на еу : Ако не ви се допаѓа стоката која сте ја добиле, можете да го вратат, товарни ќе бидат платени од страна на себе си и ве молиме бидете сигурни дека стоките се во добри услови. Ако ние ги испратите на погрешна стоката, можете да изберете замена или враќање на средствата. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации :
Ние ќе направиме максимални напори да се направи вашата шопинг повеќето пријатно и прекрасен и ние и ветуваме дека ќе ви гарантира со апсолутно позитивен фидбек по потврдена уплата. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем и да бидете сигурни дека сте задоволни со вашиот начин на купувачите и ќе направи сè што може да направите за да бидете сигурни дека ќе имаат убав шопинг искуство.

Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Активни
Број На Модел На:
NH17Z020-D
Бренд Име:
Naturehike
Материјал:
Полиестер
боја:
Црна,Сива,Сина,Виолетова,Розова
Материјал:
82% Полиестер,18% chinlon
Големина:
(Perimeter)72 * (Width) 5 cm
R

Додатоци на производи