.

.

Тактички Ранец 30L Hewolf Пешачење Спортски Торби за Патување Водоотпорен Најлон 600D Mountaineering логорување на Отворено лов Торба rucksack

Тактички Ранец 30L Hewolf Пешачење Спортски Торби за Патување Водоотпорен Најлон 600D Mountaineering логорување

DEN 2273.76
Од стока


Пријателски Потсетување :
Ве молиме да добијат сини картони пред шопинг!
Тактички Ранец 30 L Hewolf Пешачење Спортски Торби за Патување Водоотпорен Најлон 600 D Mountaineering логорување на Отворено лов Торба rucksack
Спецификации :
Капацитет : 30 L
Материјали : Најлон 600 D
Големина : 27cmx18cmx50cm
Карактеристики :
Водоотпорен
30 L голем капацитет
600 D солза-отпорни Најлон
Мека рамо ремени да relase товар
SBS патент и бренд тока,квалитет на осигурување
Пакет се вклучени :
1 X 30 L ранец
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Сите цел ќе биде предаден во рок од ветената обработка на време(за работен ден-исклучува време на викендите и празниците) 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона 4. ние ќе пишува "подарок или примерок" и соодветна вредност цена на фактурата да им помогне на купувачите се минимизираат или избегне давачки и плаќање,ве молиме оставете белешка во ред ако имате било каков предлог. 5.
Купувачите се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. ние може да напише "примерок" или "подароци" на пакет за да се избегне некои од нив, ако купувачот праша. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. 1. 14 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние го цениме 5-ѕвезда позитивни повратни информации, Тоа е добро за нашиот долгорочен бизнис. Исто така, Ние ќе ја напушти истата повратни информации за вас

Бренд Име:
Hewolf
Материјал:
Најлон
Пол:
Унисекс
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
SKU540808
Функција:
патна торба
Тактички Ранец Капацитет:
30 L Тактички Ранец
Тактички Ранец Функција:
Водоотпорен ,отпорни на Абење, Мултифункционални,Дише
Тактички Ранец Обвивка Материјал:
Најлон Тактички Ранец
Тактички Ранец Затворање Тип:
Патент Тактички Ранец
Тактички Ранец Внатрешни Работи:
Внатрешни Работи Оддел
Тактички Ранец Отворено кеси:
Кампување ранец
Тактички Ранец Училиште Торба:
Тактички Ранец,Бизнис Ранец, Лаптоп Ранец
Тактички Ранец Ранци Тип:
Внатрешна Рамка
Тактички Ранец Отворено кеси стил:
Claming ранец
Тактички Ранец Од врата Кеси:
Пешачење ранец
R

Додатоци на производи