.

.

50pcs/Set New Office Thumbtacks Притисни Копчиња Метал Pin Office&Училиште Материјали Плута Ѕид Ноктите Фото Ѕид Studs W15

50pcs/Set New Office Thumbtacks Притисни Копчиња Метал Pin Office&Училиште Материјали Плута Ѕид Ноктите Фото

DEN 33.00
DEN 35.52
-7 %
Од стока

50pcs/Set New Office Thumbtacks Притисни Копчиња Метал Pin Office&Училиште Материјали Плута Ѕид Ноктите Фото Ѕид Studs Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : Материјал : Пластични, Метални Боја : Случајни испорака (Ако купат повеќе, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои) Големина : (се прикажува како на сликата) #1 : Прибл. 4*15mm/0.16*0.59 инчен 0.38 #2 : Прибл. 6*17mm/0.24*0.67 инчен 0.52 Да се поправи фотографии, мапа, линии на плута ѕид за DIY, насловна&користење. Лесен за употреба, Изработени од квалитетен материјал избрана од носат-отпор и отпорност на корозија Количина : 1 Сет(50 Pcs) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 MM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакетот вклучува : 50 Pcs x Канцеларија Thumbtacks Притисни Копчиња Метал Pin '

Материјал:
Метал
Тип:
Стандардна Игла
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
W0927
R

Додатоци на производи