.

.

2017 мрежа шапка машки слободно бејзбол капа женски дише стакло коска гребенот краток капи голф сонцето капи

2017 мрежа шапка машки слободно бејзбол капа женски дише стакло коска гребенот краток капи голф сонцето капи

DEN 389.00
DEN 474.24
-18 %
Од стока


2017 мрежа шапка машки слободно бејзбол капа женски спортски дише стакло коска гребенот краток капи отворено голф сонцето капи Item Type Безбол Капи Бренд Име JIDOOHOX Материјал Памук Одделот Име Возрасни Родова Унисекс Шапка Големина 7 1/4, 7 1/8, 7 3/8, 7, Една Големина Стил Секојдневен Шаблон Тип Цврста Рака Тип Прилагодливи Број на Модел на Безбол Капи капа стреи ширина 18cm капа стреи должина 6cm длабоко 10cm обемот 56-59cm прилагодливи ОЕМ да сезоната пролет лето есен зима дебелина тенка стил слободно време за мода активни пол машки женски спортски голф бејзбол кандидира велосипедизам риболов mountaineering-понг и бадминтон возење
сите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш пошта,ако сте долго време не одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга боја
кога ќе цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испорака
сите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме веднаш пошта,ако сте долго време не одговори ми,ве молам дозволете ми да го замени друга боја
кога ќе цел,pls забелешка сакате боја ,ако не се случајни испорака
драг пријател
02.06-02.25 е нашата Кинеската Нова Година празник
сите прашања ќе бидат разгледани во текот на работниот ден
се надевам дека ќе може да се разбере
убав ден
продавачот
Kagenmo Бренд Вовед
Kagenmo е роден во 2012 година во Провинцијата Guangdong Qingyuan град на мали работилници. Скоро пет години е посветена на производство и развој на капи. Професионална изработка на безбол капи, спортски капи, рибар шапка и така натаму. Постојниот висок квалитет партнер фабрики. Корпоративна култура : Од основањето на компанијата, која Секогаш ги почитуваат квалитетот на прво место, клиенти прво, кредибилитетот на првата цел. Да се изгради на Кина професионални ззп бренд како цел. Прв клиент : слушање на клиентите гласот, за да се исполнат барањата на клиентите, да надмине очекувањата на клиентите. Задоволството на клиентите е нашиот желба, клиентот доверба е нашата извршување, да се фокусираат на корисниците да се создаде прва класа производи, е нашиот заеднички очекувања. Бизнис цели : да ја направи Кина прва класа шапка производители.

R

Додатоци на производи