.

.

BomHCS Koren Стил Жените Лето Плажа Сламена Шапка Патување Капи Кофа Шапка Bowknot 17F-39MZ21

BomHCS Koren Стил Жените Лето Плажа Сламена Шапка Патување Капи Кофа Шапка Bowknot 17F-39MZ21

DEN 474.00
DEN 527.04
-10 %
Од стока


Пол : Жените
Материјал : Слама
должината на гребенот : 7cm/2.76"
Глава обем : за 56-58cm/22.05"-22.83".
Предмет тип : Сонцето капи

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
17F-39MZ21
Стил:
Повик
Бренд Име:
BomHCS
Материјал:
Полиестер
R

Додатоци на производи