.

.

BomHCS Лето Жените Лак Виткање Црна Лента Сламена Шапка Капи Патување Плажа Сонцето Капи 17F-311MZ9

BomHCS Лето Жените Лак Виткање Црна Лента Сламена Шапка Капи Патување Плажа Сонцето Капи 17F-311MZ9

DEN 431.00
DEN 479.04
-10 %
Од стока


Пол : Жените
Материјал : Слама
должината на гребенот : 9cm/3.54"
Глава обем : за 56-58cm/22.05"-22.83".
Предмет тип : Сонцето капи

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Бренд Име:
BomHCS
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
17F-311MZ9
R

Додатоци на производи