.

.

BomHCS Лето Жените Лак Виткање Црна Лента Сламена Шапка Капи Патување Плажа Сонцето Капи 17F-311MZ9

BomHCS Лето Жените Лак Виткање Црна Лента Сламена Шапка Капи Патување Плажа Сонцето Капи 17F-311MZ9

DEN 431.00
DEN 479.04
-10 %
Од стока


Пол : Жените
Материјал : Слама
должината на гребенот : 9cm/3.54"
Глава обем : за 56-58cm/22.05"-22.83".
Предмет тип : Сонцето капи

R

Додатоци на производи