.

.

VORON 2017 Нов Повик дами вештачка кожа berets писма везови СТП мода шапка фиксна возрасни зима солидна боја топло шапка

VORON 2017 Нов Повик дами вештачка кожа berets писма везови СТП мода шапка фиксна возрасни зима солидна боја

DEN 238.00
DEN 335.04
-29 %
Од стока


започнете
крајот
Материјал 100% волна Шапка обемот : 54-58cm
Плаќање 1) Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, и преведување преку банките. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме обратете се на http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html. 2)ве Молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно.Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша во Ali Express,ако сакате да го промените, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел. Превозот 1)Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5days откако вашата уплата е целосно потврдена. 2)Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено за кина, воздухот mailpost) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Големина Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. Бои Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Порака 1)Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата објекти и услуги. Јас ќе обезбеди конкурентна цена и подобра услуга за сите на патот. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако нареди да оди наопаку, како што мислам дека сите проблеми ќе бидат решени по активна соработка и добра комуникација! 2)Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно

Тип На Објект:
Berets
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
VORON
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Faux Кожа
Број На Модел На:
N490
Шапка турнеја:
54-58cm
R

Додатоци на производи