.

.

Женска Девојки Beret Капи Волна Баскиски Француски Beret Топли Зимски Капи Прилагодливи Везени Писма Кристал Beanie Skullies

Женска Девојки Beret Капи Волна Баскиски Француски Beret Топли Зимски Капи Прилагодливи Везени Писма Кристал

DEN 719.52
Од стока


Извезена букви "вистински уживаат" со шиење дијаманти печ акценти заедно напред. Канал класичен француски икона и не оваа волна beret секогаш кога ќе треба да полски вашиот стил. Безвременски и разновиден, со волна парче карактеристики мека круг капа која го прави совршен на врвот на слобода, брановидна коса. Верувај ми, ова шик и пријатно на Жените Волна Beret Шапка е совршен завршувањето на допир за вашиот есен и зима изгледа.
Материјал : 100% волна
Шапка дијаметар : 28cm/11"
Шефот на турнеја : прибл.54-60cm/21.3"-23.6",
Прилагодливи еластичен бенд во внатрешноста на шапка да се направи тоа се вклопуваат подобро
5 Бои да се избере : Каки, Кафеава, Сива, Црна и Розова
N/T : 105g
Суво чистење само.
Пакетот Вклучува : 1pcs Волна Beret Шапка 1.трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
2.Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
3.Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 1,Ако сте примиле нашите производи и, исто така, се задоволни со нив, ве молиме помогнете да ни даде позитивни повратни информации. Ние ќе многу го цениме тоа. 2. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме. 3. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, се додека не сте задоволни.

Тип На Објект:
Fedoras
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
A458
Бренд Име:
Lawliet
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Волна
боја:
Црна, Камила, Каки, Светло Виолетова, Сива
Глава Турнеја:
прибл.54-60cm/21.3-23.6
Стил:
Волна Француски Баскиски Beret Топла Зимска Шапка
R

Додатоци на производи