.

.

LUCKYLIANJI Жените Солидна Боја Летен Џез Рака Правец на Велур Fedora Панама Каубој Западен Шапка Широк Обод Sunhat (Една Големина:58cm)

LUCKYLIANJI Жените Солидна Боја Летен Џез Рака Правец на Велур Fedora Панама Каубој Западен Шапка Широк Обод

DEN 360.00
DEN 514.08
-30 %
Од стока


Ставка Детали Опис
Ние сме професионални со капи,Ние ќе го користи Меурот за да се заштити Шапка многу добро.Pls не грижете пакет и нема да ја добиете свиткана или мелени шапка . Состојба : 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : Велур Големина : 7 1/4(една Големина одговара на повеќето возрасни ) Обемот : Прибл 58cm Гребенот : 7cm Круна : 11cm Бои : Црна,Црвена,Сива,Кафена,Lightbrown,Камила

R

Додатоци на производи