.

.

2014 година Нови жените Beret HatWinter плетени мачка уши капи плетење топло Мода Beanies Жените Зимски Капи 3colors Бесплатен Превозот

2014 година Нови жените Beret HatWinter плетени мачка уши капи плетење топло Мода Beanies Жените Зимски Капи

DEN 278.40
Од стока


Добредојдовте на Нашата Продавница
2014 година Нови жените Beret Hat Winter плетени мачка уши капи плетење топло Мода Beanies Жените Зимски Капи 3colors Бесплатен Превозот
боја : беж,црвена,црна
големина : една големина одговара за повеќето
ако вашите квантитет повеќе thans 10pieces ве молиме контактирајте со нас за да се добие одобрението за промет на големо цена,многу благодарам
ИСПОРАКА
1. Предмети се испраќаат само по уплата.
2. Превозот курир EMS, DHL,UPS-от,ТНТ&Fed Ex се на располагање за да бидат избрани.
3. DHL,UPS-от,ТНТ&Fed Ex превозот обично трае 3-7 работни дена depent на земјата доставени до;
EMS обично трае 5-10 работни дена depent на земјата доставени до.
4. Ние не сме одговорни за било каква несреќа, одложување или други прашања што се во надлежност на
превозот компанија.
5. Со цел да се обезбеди да добиете нареди статии со што се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како
"ПОДАРОК" со помала вредност. Пониска цена не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на
на производ и не се применуваат во земји со различни тарифни правила.
6. Било увозни давачки на такси се на купувачот на сметка
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
1. Ако објектот е дефектен, pls да не известите во рок од 7 дена по примањето на тоа, ние ќе им даде на размена.
2. Ние, исто така, ја прифати враќа за ставки кои не одговараат на листата описи.
Pls да ни кажете во рок од 7 дена од добивањето на вашиот објект и ние ќе издаде целосна наплата откако ќе се добие објект.
3. Купувачот е одговорен за враќање и замена превозот цена.
ПОВРАТНИ информации
•Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
•Ако не сте задоволни со нашата предмети, pls ни остави активни повратни информации.
•И pls ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да се реши
било каков проблем.
ПЛАЌАЊЕ
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката, ние само го прифати Зачувам.
2. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во Ali Express, ако не информира нас.

R

Додатоци на производи