.

.

Невидливи страна на Damien Savina со ITR вклучувајќи close-up улица фаза лебди магија трикови производи играчки

Невидливи страна на Damien Savina со ITR вклучувајќи close-up улица фаза лебди магија трикови производи играчки

DEN 368.16
Од стока

Купувачите треба да го плати Превозот цена повторно за reshipping точка (освен погрешно купувачот адреса е пишувал од нас) Нежни Потсетување : ве Молиме запомнете да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК И СИТЕ ПЕТ ѕвездички го ОЦЕНУВАТЕ ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Сè може да се прегледа и ќе може да го повтори на сила веднаш. Ние секогаш може да се реши било каков проблем во пријателски начин приватно. Во секое време ќе биде подготвен да изврши големи чуда со кои ќе удар вашиот гледачите' умови. Жал ми е ,Сега Кина Обичај безбедносната проверка не може да помине DVD,па сега ние не можеме да ја објавите DVD да странски, ќе ви даде инструкции онлајн Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат во рамките на 1-7 дена по потврдување на уплатата.
- Jean Luc Бертран
Овие ефекти се големи. Со Невидливи, невозможното сега е на дофат благодарение на нови концепти можете да го користите да се изврши чиста, спектакуларни магија за вашата публика.
Damien Savina ја открива вистинската работа, врз основа на долгогодишното искуство. Позајмен прстен vanishes и потоа reappears под услови невозможно.
Пенкало :
Да претпоставиме што би можело да му се пркоси на законите на гравитацијата? 3-фаза ги преземе за овој класичен на магија, каде што позајмен пен се држи до својата рака - на крајот балансирање под сосема невозможно услови. Економски воздух пошта многу бавно, а можеби и загуби со пост ,ако ти е гајле тоа , не го изберат Кина Пост Воздухопловната или Ali Express Стандард на Превозот. Ако не можете да добиете пост по 60 дена од денот ние испратени до вас ,можете да го отвори спорот ќе целосна наплата за вас(освен економски воздух пошта). Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
На Летање Монета :
Damien совети неговата работа на Крис Kenner е многу популарен Три Лета, додавајќи неверојатно финале, каде што последната паричка видно лета од една страна на друга.
На ДВД-то го прави лесно за вас да ги дознаете овие ефекти благодарение на Damien детални инструкции и 12-страница книга полна со совети и финти. Прстенот се крева нагоре неколку инчи и запира, levitating во средината на воздух.
The Haunted Палубата :
Damien претставува три варијации на овој познат ефект, земајќи го тоа на сосема ново ниво.
Сега !!! 3pcs за 10%попуст !!! ОПИС ние продаваме е трик и Инструкции видео онлајн
Прстенот е дефинитивно најдобар визуелен ефект јас сум го видел во последните десет години. Тој го претставува и учи **6 Убиец Ефекти** кои се заработени него завидна репутација меѓу братство. Тоа ќе биде потребно за 10-60 дена да пристигне во зависност од вашата локација. Вие едвај се движат на целиот пат, но влијанието на вашите гледачи се катастрофални. Вистински транзит време може да се разликува и е најдобро да се проценува, но не гарантира. На гледачот може да им помогнам на прстенот и тоа ќе планирам низ воздухот, како и ако лизгање низ лист од стакло! На гледачот дури и може да се допрат и да ги собереш неговиот уште лебдат прстен.
Моќта на овие ефекти, лежи во фактот дека тие се сосема импровизиран. Следно, ќе се стави на вашата дланка. Ви благодариме!!!
ние продаваме е трик и Инструкции видео онлајн
. Ефектот е толку силна што вашата публика нема да веруваат дека нивните очи! Тие ќе се зборува за вас и за годините што доаѓаат.
Ефектите
Прстен :
Ова е гем магионичари насекаде се зборува за за години. Тие се убие!
- Григориј Вилсон
Дали сте секогаш сакав да се изврши целосно невозможно ефекти кои ќе изгори и самите постојано во вашиот гледачите' умови?
Со овој DVD ќе научат катастрофални нови ефекти кои имаат никогаш порано не беше видел. И ние сме среќни да ви остават позитивен фидбек премногу! Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ве МОЛИМЕ контактирајте со нас прв и ние ќе одговориме на вашите проблеми што е можно побрзо! Позитивни Повратните информации и Сите Пет ѕвездички го Оценувате се многу важни за нас, ве молиме контактирајте го нашиот реши проблемот пред да замине ни неутрални или негативни повратните информации.

R

Додатоци на производи